Zebrania i ogłoszenia

Uwaga rodzice dzieci grupy IV !
Dnia 22.06.2021r. (wtorek) o godzinie 15.30 w ogrodzie przedszkolnym pod wiatą zebranie z rodzicami .
Dnia 25.06.2021r.(piątek) o godzinie 15.30 w ogrodzie przedszkolnym pod wiatą uroczyste zakończenie roku przedszkolnego.
Serdecznie zapraszamy :-)
-------------------------------
Uwaga Teatr !

Dnia 18 lutego (czwartek) w naszym przedszkolu odbędzie się spotkanie z interaktywną bajką "Alicja w Krainie Czarów". Koszt 16 zł ( w cenie zabawa, okulary, ksiażeczka, zakładka) - prosimy o podanie dzieciom wyliczonej kwoty w kopercie i podanie poszczególnym nauczycielokom w grupach.
Ze względów bezpieczeństwa każda grupa będzie miała spotkanie teatralne w innych godzinach. Najwcześniej , bo w godzinach 8.10 -8.55 bajkę obejrzą dzieci z grupy IV -prosze o przyprowadzenie dzieci w tym dniu na 8.00.

***************************************

Gr.IV - Zebranie semestralne z rodzicami!
Dnia 10.02 (czwartek) godzina 17.00 zapraszamy na zebranie online na platformie Teams .

****************************************

Uwaga!
Dnia 27.01.2012 (środa) po śniadaniu w naszym przedszkolu odbędzie się Bal Karnawałowy . Ze względu na bezpieczeństwo w dobie pandemi dzieci będą się bawiły w swoich salach . Z zachowaniem rezimu sanitarnego odbędzie się także  sesja zdjęciowa w wyznaczonej sali.
****************************************
Drodzy Rodzice

W dniu 12.11.2020 (czwartek) wszystkie dzieci będą brały udział w akcji "Szkoła do Hymnu" i odśpiewają "Mazurek Dąbrowskiego". Prosimy by w tym dniu dzieci przyszły ubrane na galowo (biała bluzka, ciemna spódnica, spodnie-granat, czarny)

Załączniki artykułu