Przedszkole Samorządowe nr 5 w Piotrkowie Trybunalskim

Budżet Obywatelski 2023 - głosujemy na nasze przedszkole !

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 7 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 7 =
W związku ze zgłoszeniem naszego przedszkola do projektu Budżetu Obywatelskiego  2023  -  Edukacja na świeżym powietrzu - Utworzenie „Zielonej Klasy" przy Przedszkolu Samorządowym nr 5 w Piotrkowie Trybunalskim, zachęcamy i zapraszamy do głosowania na niego , które odbędzie się w  dniach 11-25 września. 
Projekt zakłada stworzenie unikalnego miejsca zabaw dla dzieci o dużej wartości poznawczej. Zakup nowoczesnego placu zabaw wyposażonego w moduły przeznaczone do wielozmysłowego poznania świata, który pozwoli dzieciom połączyć zabawę  z nauką poprzez rozwój motoryki, edukacji ekologicznej oraz rozwój kreatywności dzieci. W pierwszej kolejności zostanie wykonany projekt zagospodarowania terenu. Będzie on uwzględniał strefy bezpieczeństwa już istniejących urządzeń na placu zabaw oraz naniesione zostaną nowe urządzenia tak aby ich użytkowanie było bezpieczne i komfortowe. W kolejnym etapie zostaną zakupione i zainstalowane nowe urządzenia z walorem edukacyjnym. Wybrane zostały;
1. Eko stacja; składająca się z 5 urządzeń tablicy edukacyjnej "Eko dom"- lustra , "Droga do ekologii"- koło optyczne, "Fortuna zdrowia" - gry edukacyjne, "Smogo memory" - film animowany, "Fabryka" - eko kuchnia, tablica magnetyczna i warsztat naukowy.
https://piotrkowtrybunalski.konsultacjejst.pl/budzet-obywatelski

Załączniki artykułu

0 (1) (1) (png) 0.86mb, (Pobrań: 18)
powrót