Jasełka w szkole podstawowej nr 8

Coś tak pięknie wykonane i wyśpiewane zasługuje na ogromne gratulacje! Perfekcyjne i nastrojowo przygotowane Jasełka przez uczniów Szkoły Podstawowej nr 8 nie jednego gościa wprawiły w świąteczny nastrój. Serdecznie dziękujemy za  zaproszenie i składamy ukłony w stronę  pań katechetek Róży Stępień i Moniki Stawiany za przygotowanie dzieci oraz nauczyciela muzyki Pawła Mikołajczyka za piękny popis muzyczny chóru i utwór własnego autorstwa "Płyń kolędo".
Dopełnieniem całej bajecznej  atmosfery były życzenia złożone przez dyrektora szkoły pana Zbigniewa Włodarczyka i panią wicedyrektor Agnieszkę Matusiak a zaśpiewana przez ten duet kolęda wzruszyła wszystkich do łez.
Jesteśmy wielce dumni, że  byli wychowankowie naszego przedszkola uczęszczają do tak wspaniałej placówki.
Życzymy wszystkiego dobrego!