Dnia 23 czerwca grupy IV i V odwiedziły Muzeum Lodów „Kamienie Pingwin” w Piotrkowie Trybunalskim. Podczas tej wyjątkowej wizyty dzieci poznały historię powstawania lodów, dowiedziały się, jak dawniej wyglądała ich produkcja, oraz z wielkim zainteresowaniem oglądały muzealne eksponaty. Największą i najsmaczniejszą atrakcją była jednak degustacja pysznych lodów. Serdecznie dziękujemy pani Blance Strzelczyk za niezwykle ciepłą gościnę.
Lody, lody dla ochłody w grupie IV i V
Proszę określić gdzie leży problem:
Ostatnie aktualności
- Lody, lody dla ochłody w grupie IV i V
- Zapraszamy na Piknik Rodzinny !
- Wycieczka grupy II -Giganty Mocy
- Dni Miasta Piotrkowa Trybunalskiego i...
- UWAGA !
- Wycieczka do AGROSKAŁKI grupy IV, V, VI
- Dzień Dziecka w PS 5
- Niezwykłe i utalentowane - czyli...
- „Kwiaty Pani Wiosny” - konkurs w PS...
- Spartakiada i aktywność grupy IV