Międzyprzedszkolny konkurs "Moja Mała Ojczyzna" edycja IV

Listopad jest wyjątkowym miesiącem dla wszystkich polaków. To właśnie w tym miesiącu po 123 latach Polska odzyskała niepodległość. Z tej okazji po raz IV nasze przedszkole zorganizowało międzyprzedszkolny konkurs patriotyczny "Moja Mała Ojczyzna". Dzieci choć jeszcze małe dobrze wiedzą w jakim mieście mieszkają, gdzie to miasto znajduje się na mapie Polski, potrafią ułożyć kontury naszego kraju z puzzli, znają najważniejsze zabytkowe miejsca w Piotrkowie Trybunalskim. W tym roku konkurs przybrał formę zajęć edukacyjnych o naszym mieście oraz kreatywnej pracy plastycznej „Piotrków Trybunalski za 100 lat”. Zaprzyjaźnione przedszkola, które wzięły udział w konkursie nadesłały fotorelację i wykazały się wspaniałą wyobraźnią podczas tworzenia prac plastycznych. Na ręce wychowawców poszczególnych grup zostały przekazane piękne nagrody dla dzieci.