Styczniowo!

Dzieci z grupy V były na wycieczce w kościele o.o. Bernardynów, gdzie obejrzały ruchomą szopkę. Zobaczyły charakterystyczne budowle naszego miasta , wiele figurek oraz elementy religijne. W trakcie oglądania po wrzuceniu pieniędzy słuchały kolęd. Szopka bardzo się dzieciom podobała. Poza tym w przedszkolu przygotowywały prezenty dla swoich babć i dziadków - malowały kulkami i farbami, wycinały imbryczki na herbatkę oraz je  ozdabiały, uczyły się piosenek , grały na bum bum rurkach i korzystały z programu "Klik uczy czytać". Często odwiedzały dzieci z grupy III, gdzie wspólne zabawy, zadania do wykonania  inteegrowały obie grupy. Na koniec styczniowych działalności miały przyjemność uczestniczyć w przedstawieniu w MOK pod tytułęm "Kot w butach".