70 -lecie naszego przedszkola

Bardzo ważna uroczystość miała dzisiaj miejsce w Miejskim Ośrodku Kultury. Ważna dla dzieci, dla  pracowników i dyrekcji przedszkola  a także dla rodziców. Nie ukrywamy, że 70 lat tradycji to duże zobowiązanie. Ogromny stres i zmęczenie próbami minął, kiedy dzieci pojawiły się na scenie. Cały personel zaangażował się w przygotowania. Przepiękny występ, muzyka, kostiumy,  ręcznie wykonane prezenty oraz upieczone pierniczki  dla przybyłych gości przez nauczycielki i  kucharki  tworzyły całość pięknego spotkania świątecznego. Włożone serca i zaangażowanie a także duże doświadczenie zawodowe sprawiły, że zarówno dzieci jak i dorośli przenieśli się w magiczny świat przedszkola.

Gorące podziękowania ; dla rodziców za wyrozumiałość, dla pracowników przedszkola za ogromny wkład w przygotowania; pani dyrektor Bożenie Gal, wspaniałych pań  nauczycielek, pań kucharek wraz z panią Asią- intendentką, pań woźnych, pani Ewy Klukowskiej -niani najmłodszej grupy, pani Joli Sobczyk za oprawę muzyczną przy fortepianie, panu Markowi za świetny, profesjonalny występ w roli Mikołaja, pani dyrektor MOK,   Elżbiecie Łągwa- Szelągowskiej za wsparcie merytoryczne  i udostępnienie zdjęć a także naszym absolwentom i obecnym przedszkolakom za pomoc w realizacji filmu i organizacji uroczystości.

Prześliczne podziękowania składamy także na rece wszystkich przybyłych gości. Mamy nadzieję, że choć przez chwilkę wrócili wspomnieniami  do lat dzieciństwa i równie pięknie je wspominają jak nasz występ.

DZIĘKUJEMY!

TV PIOTRKÓW