Ahoj przedszkolaki!

Bez tytułu
Serdecznie witamy po wakacjach wszystkich przedszkolaków i ich rodziców oraz dzieci, które po raz pierwszy do nas zawitają. Wszystkim Milusińskim życzymy aby czas spędzony w przedszkolu upłynął  na wesołej i radosnej zabawie, a rodzicom udanej współpracy z naszą placówką.
Zapraszamy 1 września  według zadeklarowanych godzin pobytu z zachowaniem zasad reźimu sanitarnego (maseczki, dezynfekcja rak, zachowany odstęp, odpowiednia ilość osób w szatni, tylko rodzice  dzieci  grupy I i dzieci nowoprzyjętych). Prosimy by dzieci miały przygotowane w workach ubrania na zmianę (zwłaszcza grupy młodsze) oraz wygodne i dobrze dopasowane obuwie. Dodatkowe informacje zostaną przekazane na zebraniach z rodzicami w ogrodzie przedszkolnym według wyznaczonych dat ( zakładka "zebrania i ogłoszenia" )
Dzieci z grupy "0" przy SP nr 10 - rozpoczęcie roku szkolnego o godzinie 9.00

Plakat wracamy (pdf) 0.54mb, (Pobrań: 52)