Filharmonia jak co miesiąc przyniosła nam nowe doświadczenia muzyczne. Poznaliśmy magiczną muzykę wiatru i słońca graną na instrumentach przez Szamana. Wywoływalismy deszcz a na koniec polowaliśmy na bizony:-) Całość prowadził wyśmienity pan Witek wraz z przyjacielem z Ameryki.
Muzyka z innego kraju
Proszę określić gdzie leży problem:
Ostatnie aktualności
- Lody, lody dla ochłody w grupie IV i V
- Zapraszamy na Piknik Rodzinny !
- Wycieczka grupy II -Giganty Mocy
- Dni Miasta Piotrkowa Trybunalskiego i...
- UWAGA !
- Wycieczka do AGROSKAŁKI grupy IV, V, VI
- Dzień Dziecka w PS 5
- Niezwykłe i utalentowane - czyli...
- „Kwiaty Pani Wiosny” - konkurs w PS...
- Spartakiada i aktywność grupy IV