Oj, działo się, działo! Tańce, konkursy, śpiewy i skoki do ostatniego tchu! Wszyscy mali i duzi bawili się świetnie. Oczywiście po obiedzie zrobiliśmy poprawiny i wróciliśmy w strojach na salę by potańczyć jeszcze "Letke enke" , "Makarenę" czy "Abrahama". Słodki upominek na zakończenie tak radosnego dnia dodał dzieciom jeszcze wiecej energii i tanecznym krokiem wracały do rodziców i swoich domów.
Szaleństwo karnawałowe w przedszkolu
Proszę określić gdzie leży problem:
Ostatnie aktualności
- Lody, lody dla ochłody w grupie IV i V
- Zapraszamy na Piknik Rodzinny !
- Wycieczka grupy II -Giganty Mocy
- Dni Miasta Piotrkowa Trybunalskiego i...
- UWAGA !
- Wycieczka do AGROSKAŁKI grupy IV, V, VI
- Dzień Dziecka w PS 5
- Niezwykłe i utalentowane - czyli...
- „Kwiaty Pani Wiosny” - konkurs w PS...
- Spartakiada i aktywność grupy IV