Żegnamy Marię Winiarską

M3
,, Jest na świecie taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami. Nie można go nikomu wytłumaczyć. Nie mogąc przybrać żadnego kształtu, osiada cicho na dnie serca jak śnieg podczas bezwietrznej nocy" (Haruki Murakami )

Z głebokim  żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci pani Marysi Winiarskiej , wieloletniego , emerytowanego pracownika PS 5 . Uśmiechnięta, skromna, pracowita, koleżeńska, opiekuńcza dla dzieci i bardzo przez nie lubiana - taka pozostanie w pamięci i w naszych sercach na zawsze.
Uroczystość pogrzebowa odbędzie się w kaplicy cmentarza w Piotrkowie Trybunalskim w dniu 10 pażdziernika (poniedziałek ) o godzinie 12.30, po której nastąpi odprowadzenie Zmarłej na miejscowy cmentarz rzymskokatolicki.