Wróciliśmy na Kazimierza Wielkiego

PS5

Po prawie półrocznej przeprowadzce do Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6 przy ulicy Krakowskie Przedmieście wróciliśmy do "starego -nowego" przedszkola przy ul. Kazimierza Wielkiego 5.
Z całego serca ogromnie dziękujemy wszystkim osobom , które przyczyniły się do realizacji projektu termomodernizacji naszego przedszkola a także tym , które pomogły w przeprowadzce. Dziękujemy za wyrozumiałość oraz cierpliwość rodziców i opiekunów, za determinację pani dyrektor Bożeny Zadumińskiej i  siłę z jaką to wszystko przetrwała. Dziękujemy władzom  miasta za projekty, zgody ,finanse i wykonawcom za solidną  pracę włożoną w nasze przedszkole. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć "Przedszkole kiedyś-przedszkole dzisiaj"