Zapraszamy dzieci z grupy VI (oddział przy SP nr 10)  na rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2019/2020  w poniedziałek  2 września o godzinie 9.00. Pozostałe dzieci z grup I, II, III, IV, V zapraszamy także w poniedziałek według zadeklarowanych godzin;-)
Kochane przedszkolaki - czas naładować baterie i odpocząć. Życzymy wam wspaniałego wypoczynku z rodzicami, bezpecznego powrotu 2 września do przedszkola z uśmiechem na twarzy:-)
Jak co roku dyrektor  piotrkowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji -pan   Leszek Heizel udostepnia naszej placówce sprzęt do zabaw i ćwiczeń na świeżym powietrzu jako przedłużenie dnia dziecka. Skakańce, tory przeszkód, namioty, zabawy z chusta i na placu zabaw oraz  tańce przy muzyce są uwieńczeniem tego dnia.
Wkrótce więcej zdjęć:-)
Dzieci z grupy III wraz z nauczycielką panią Patrycją reprezentowały nasze przedszkole w kolejnym Festiwalu Twórczości Przedszkolnej organizowanym co roku przez Miejski Ośrodek Kultury i Stowarzyszenie Dzieci Uzdolnionych Artystycznie "Busola". Inscenizacja wierszy Wandy Chotomskiej  i występ muzyczno-taneczny doskonale przedstawił wiosenne nastroje.  Czekamy do jutra na ogłoszenie wyników i finałowy występ.
I...II miejsce wyczytane w naszej kieszeni:-)) Brawo i gratulacje!!!

e -piotrków
31-05-2019

Dzień Dziecka

Spotkanie z iluzjonistą, zabawy przy muzyce na placu zabaw i drobne upominki w grupach  zapoczątkowały Dzień Dziecka w przedszkolu. A to dopiero początek tak wyjątkowego święta:-)
29-05-2019

Ahoj Piraci !

Kolejna filharmonia za nami .Dzisiejszymi bohaterami byli pan Witek, pan Bogdan i instrument zwany Guitalele (na podobieństwo gitary stworzona dla młodszych dzieci do nauki gry). Śpiewaliśmy  "Szanty" i pływaliśmy po morzach i oceanach jako piraci. Oj , szkoda się żegnać na wakacje:-)
"Kocham Cię mamusiu , bo...
-jesteś kochana,
-jesteś  dobra,
-jesteś piękna,
-robisz mi dobre obiadki,
-przytulasz mnie,
-kupujesz mi prezenty,
-jesteś moja,
-pomagasz mi"
Po raz kolejny w naszym przedszkolu zagościła Pani Ewa z Referatu Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska, która opowiedziała przedszkolalom dlaczego i jak należy prawidłowo segregować śmieci. Po krótkiej pogadance przyszedł czas na sprawdzenie zdobytej wiedzy. Zadaniem dzieci było samodzielne umieszczenie przeróżnych odpadów we właściwych koszach. Zadanie wykonały na szóstkę, a w nagrodę otrzymały piękne książeczki na temat segregacji śmieci.
Mikołaj i Zosia z grupy V reprezentowali nasze przedszkole w konkursie ekologicznym "W zgodzie z przyrodą" organizowanym co roku przez Przedszkole Samorządowe nr 12. Wszyscy świetnie się bawili i nagrody wywalczyli:-)
 Na VIII Festiwalu Piosenki Angielskiej zorganizowanym  przez prywatne Przedszkole Magdaleny Jakubiak nasze przedszkole reprezentowały dzieci z grupy III -Zosia i Kasia. Jak co roku najważniejsza była dobra zabawa a organizatorzy spisali się na medal:-)

recenzja na epiotrków

Środa 15 maja 2024