Świąteczny obiad w przedszkolu i nasz kiermasz

Oj! Dużo się działo w naszym przedszkolu! Szykowanie stołów, odświętne stroje, życzenia  i miła atmosfera, która  panowała w każdym kąciku placówki  i seduszku dzieci. Ten dobry nastrój został przeniesiony na spotkanie z rodzicami, którzy przychodząc po dzieci odwiedzali nasz piękny  kiermasz. A tam - cuda, śliczności i pyszności, wykonane przez dzieci, pracowników przedszkola i oczywiście kochanych rodziców.
Z całego serca dziękujemy wszystkim miłym duszyczkom, które pomogły nam w zoorganizowaniu kiermaszu i wykonały takie cudeńka. Wszystkie zebrane pieniądze trafią z powrotem do naszych dzieci.
Aktualizacja !
Miło nam poinformować, iż na kiermaszu zebraliśmy 1849 złotych. Pieniądze te zasilą konto Rady Rodziców i zostaną przeznaczone na zakup materiałów dydaktycznych i wyposażenia do przedszkola.