Jak wiadomo priorytetem w naszym przedszkolu jest dbałość o bezpieczeństwo naszych dzieci . Jak co roku dzieci mogły w dniu dzisiejszym uczestniczyć w pogadance na temat ruchu pieszych, bezpieczeństwa  podczas zabawy w przedszkolu i w domu.
Dzisiaj w naszym przedszkolu rozpoczeliśmy nowy sezon spotkań z filharmonią. Dobry humor i muzyka nastrojowo wpływały na naszych przedszkolaków. Zapraszamy do galeri.
Witamy po wakacjach wszystkie nowe i uczeszczajace już do przedszkola  dzieci  oraz  rodziców. Zapraszamy na zabawę, odkrywanie nowych doświadczeń, na poznawanie nowych przyjaciół i siebie.
Zaczynamy  już 1 września (wtorek)  wg zadeklarowanych godzin.
Uwaga!
Grupa 0 - (5 godzinna przy gimnazjum nr 4)
Rozpoczęcie roku szkolnego 1 września  2015r. (wtorek) o godzinie 13.00

Po prawie półrocznej przeprowadzce do Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6 przy ulicy Krakowskie Przedmieście wróciliśmy do "starego -nowego" przedszkola przy ul. Kazimierza Wielkiego 5.
Z całego serca ogromnie dziękujemy wszystkim osobom , które przyczyniły się do realizacji projektu termomodernizacji naszego przedszkola a także tym , które pomogły w przeprowadzce. Dziękujemy za wyrozumiałość oraz cierpliwość rodziców i opiekunów, za determinację pani dyrektor Bożeny Zadumińskiej i  siłę z jaką to wszystko przetrwała. Dziękujemy władzom  miasta za projekty, zgody ,finanse i wykonawcom za solidną  pracę włożoną w nasze przedszkole. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć "Przedszkole kiedyś-przedszkole dzisiaj"

Piątek 27 września 2024

Przedbor, Urban, Gaja, Amadeusz, Gajusz, Mirela, Adolf, Adolfa, Zybart, Zybert, Zybracht, Zygbert