Serdecznie witamy!

witamy po wakacjach
Naszych przedszkolaków i ich Rodziców po wakacyjnej przerwie. Mamy nadzieję, że wypoczęci i z uśmiechem na twarzy wracacie w nasze przedszkolne progi. Szczególnie ciepło witamy naszych nowych podopiecznych, którym życzymy szybkiej adaptacji oraz nawiązania wspaniałych przyjaźni. Już 1 września zapraszamy dzieci na pierwszy dzień zabawy w naszym przedszkolu według zadeklarowanych godzin , zaś grupę zerówkową przy ul. Próchnika 8/12  na godzinę 9.00. Wszystkim Milusińskim życzymy, aby czas spędzony w naszej placówce upłynął  na wesołej i radosnej zabawie, a rodzicom udanej współpracy z naszą placówką.
Uwaga!
 Rodziców najmłodzych dzieci z grupy  I serdecznie zapraszamy za zebranie wprowadzająco-informacyjne w dniu 30 sierpnia ( środa) na godzinę 15.30

A oto kilka rad na pierwsze dni pobytu w przedszkolu dla początkujacych "Blog pani Monia"